Giriş

Spinel Media (Spinel olarak anılacaktır), sizinle ilgili alınan her bilgiyi saklamayı taahhüt eder. Spinel’in sağladığı hizmetleri kullanarak siz de sizinle ilgili alınan bilgilerin bu sözleşmede belirtildiği şekilde kullanılmasını kabul ediyorsunuz.

Spinel, size düzgün bir hizmet verebilmek için gerekli olan en az miktarda bilgiyi sizden talep eder. Bu sözleşmede ne tip işlemlerle ne tip bilgiler alındığı açıklanmıştır. Websitemizi kullanarak bu bilgileri toplama hakkını Spinel’e sunuyorsunuz.

Alınan Bilgiler

Aldığınız hizmete veya yaptığınız ödemeye göre şu bilgilerin bazıları veya tamamı sizden talep edilebilir: Adınız, soyadınız, telefon numaranız, adresiniz, T.C. Kimlik numaranız, e-mail adresiniz. Ayrıca, bunlardan başka ek bilgiler/dökümanlar da gerekebilir. Gerektiği taktirde, sizden talep edilen bilgileri Spinel’e, talep edilen süre içerisinde ulaştırmakla yükümlüsünüz.

Tarafınıza fatura kesilebilmesi ve gerekli durumlarda karşımızda gerçek bir muhatap bulabilmek amacıyla, T.C. kimlik numaralarınız sistemde saklanmaktadır. T.C. kimlik numaralarınız, sadece fatura kesilirken ve gerekli durumlarda yasal merciilere sunmak amacıyla kullanılacaktır. Bunların dışındaki bir kullanımı veya yasal merciiler dışındaki üçüncü şahıslarla paylaşılması sözkonusu değildir.

Kartlı Ödemelere İlişkin Bilgi

Kredi kartı veya yurtiçi Debit kartlar ile yapacağınız ödemelerde, kart bilgilerinizin güvenliğini herşeyden çok önemsiyoruz. Bu yüzden, girmiş olduğunuz kart bilgilerinin 256-bit SSL sertifikası sayesinde kart bilgilerinizin şifreli olarak gönderilmesini sağlıyoruz. Ayrıca Spinel olarak kredi kartı bilgilerinizi hiç bir şekilde sistemimizde saklamıyoruz. Bütün bu önlemler ile, sitemizden alışveriş yaptığınızda kredi kartı bilgilerinizin tamamen güvende kalmasını amaçlıyoruz, öyle ki ödeme yaptığınız kart bilgilerini biz bile göremiyoruz.

Bilgilerin Kullanılması

Spinel, toplanan bilgileri, öncelikli olarak websitemizi ziyaret etmekteki amacınızı karşılamak için kullanır. Bu bilgilere yetkisiz erişimi sağlamak için bütün gerekli önlemler alınmıştır. Yine de, oluşacak hack gibi bir durumda, kayıtlı bilgilerin dağılmasından Spinel’in hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Bilgilerin Açığa Çıkması

Spinel Media Web Sitesi üzerinden sizin hakkınızda toplanan bilgileri resmi kurumlar hariç üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Bilgileriniz sizinle iletişime geçmek ve sizi Spinel ile ilgili gelişmelerden haberdar etmek için kullanılacaktır.

Yasal Bilgi Verme

Spinel, gerekli durumlarda yasal merciilerle müşteriye haber vermeksizin müşteri bilgilerini paylaşma hakkına sahiptir. Spinel, yasal merciilerle işbirliği içerisinde olacaktır.

Sözleşme Değişiklikleri

Bu sözleşmedeki her değişiklik, burada görünür olacaktır. Spinel, haber vermeksizin sözleşmeyi değiştirme hakkına sahiptir.

E-Bültene Abone OLun
Kampanyaları Kaçırmayın