Duyarlı Tasarım

Duyarlı Tasarım

Web siteniz, masaüstü bilgisayarlar, mobil telefonlar ve tabletler gibi farklı cihazlarda kusursuz bir şekilde çalışır. Kullanıcılarınız herhangi bir cihazla sitenize erişebilir ve içeriğinizi kolaylıkla görüntüleyebilir. Bu sayede, potansiyel müşterilere daha geniş bir kitleye ulaşabilir ve işletmenizin dijital varlığını güçlendirebilirsiniz.

İşlem Süreci

process-img-1

Hazırlık

İlk adımda, müşteri ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlamak için kapsamlı bir analiz yapılır. Web sitesinin hedefleri belirlenir, gereksinimler ve öncelikler tespit edilir.
process-img-2

Şablon - Ara Yüz -Kodlama

Belirlenen hedeflere uygun bir şablon ve mizanpaj oluşturulur. Site yapısı ve sayfa düzenleri planlanır. Kullanıcı deneyimini iyileştirmek ve kullanıcı dostu bir ara yüz tasarlamak için önemli kararlar alınır. Bu adımda, web sitesinin görsel tasarımı gerçekleştirilir. Renk paleti, tipografi, grafikler ve diğer görsel unsurlar kullanılarak kullanıcı dostu ve etkileyici bir arayüz tasarlanır. Müşteriyle etkileşim halinde olunarak tasarım revizyonları yapılır. Ara yüz tasarımı onaylandıktan sonra, web sitesinin kodlama aşamalarına geçilir. HTML, CSS, JavaScript gibi web teknolojileri kullanılarak tasarım hayata geçirilir. Site, tarayıcı uyumlu olacak şekilde geliştirilir ve responsive (duyarlı) tasarım prensiplerine uygun olarak optimize edilir.
process-img-3

Sonuçlandırma

Ve Kurumsal Web Siteniz hazır. Bu aşamada siz değerli müşterilerimize anahtar teslimini yaparak teknik kısımda yanınızdayız.

Referanslar

E-Bültene Abone OLun
Kampanyaları Kaçırmayın